Můj příběh

22:14
Byla nebyla jednou jedna Lucka (no kdyby jen jedna, že Lucinky), která se zamilovala do jógy, meditace, psaní a malování a také do své marketingové práce.  Jako s většinou lidí, ani se mnou se život nemazlil, ale po všech překážkách a držkopádech jsem našla svou cestu a žiju v radosti.  

Můj život byl plný zvratů, stresu a neustálého spěchu. Burcovala jsem své tělo, neposlouchala varovné signály, až jsem nakonec skončila s naprosto vyčerpaným organismem a únavovým syndromem. Což byla mimochodem jedna z nejlepších věcí, co se mi kdy stala. Donutila mě totiž překopat svůj život, stanovit si priority a uvědomit si, že nemá cenu lámat věci přes koleno. Na něco prostě nemám povahu, na něco energii a spoustu věcí už nemám zapotřebí.

Začala jsem meditovat a pravidelně cvičit jógu, změnila svůj jídelníček a vrátila se k věcem, které mě těší -  malování a psaní. To se konec konců stalo také mou prací a obživou.

Meditační praktiky mi pomohly překonat i ty nejtěžší situace v životě. Rozhodla jsem se proto předávat své vědomosti dál a pomáhat (zejména) ženám, které se v životě tak trochu ztratily a zapomněly na to nejdůležitější. Na lásku sama k sobě, na to, že život se má žít, ne přežívat.

Láska k malování se přetransformovala do kurzů arteterapie a nyní pro vás chystám své první workshopy s meditací a malováním.

Moje celoživotní láska - vymýšlení příběhu, věcí, co mají smysl i blbůstek, které pobaví, se prolíná mou prací již několik let. Pracuji jako markeťačka. V roce 2019 jsem se rozhodla plnit si své sny a vydat se na svou vlastní dráhu a založila jsem projekt Shejkr.

A má láska ke psaní? Ta se projevuje právě zde, na tomto blogu, kde se s vámi chci podělit o své zkušenosti, radosti i trapasy, úspěchy a pády... Zkrátka o vše, co život takové normální třicítce přináší.

Snad tady nejdete nějaké užitečné informace nebo aspoň rozptýlení od vašich každodenních starostí.

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.