Nové obočí z Pinzari Brow Labs

Tento týden jsem se vydala na úpravu obočí do Pinzari Brow Labs. Jaké to tam bylo a jak to celé dopadlo? 

Po dlouhé, opravdu dlouhé, době jsem se zase začala věnovat více sama sobě a nehoním se jen za prací. Upřímně, už bylo více než na čase. Začala jsem úpravou obočí. Proč zrovna tím? Protože obočí je důležití součást našeho obličeje, která zcela určuje výraz naší tváře a dokáže hooodně ovlivnit celkový vzhled. 

Pamatuji si, že ještě v dobách, kdy jsem pracovala jako vizážistka, jsem musela ženy často přesvědčovat o významu obočí při líčení. Většina mých klientech ho tehdy úplně opomíjela a vždy byly neskutečně překvapené, co udělá i lehké zvýraznění těch pár chloupků nad očima. 

Já jsem si významu obočí vědoma, a proto si ho každé ráno při líčení pečlivě upravuju a maluju. A je to ta nejdelší část celého líčící proces. Bez toho bych byla namalovaná za 5 minut. A tak jsem se rozhodla si tuto každodenní ranní rutinu trochu usnadnit. Na Instagramu mi trkl do očí salónek Pinzari Brow. Zběžně jsem to prozkoumala a rovnou se online objednala. 

Návštěva Pizari Brow je skvělým zážitkem pro každou ženu. Už jen to prostředí člověka nadchne. Vintage styl a zrcadla se světly kolem, to miluju. K tomu příjemná hudba a domácí "limonáda" (voda s ovocem). Perfektní. 


Jaká byla samotná procedura? 

V Pinzari jsem se objednala na úpravu obočí pomoci nitě a barvení hennou. Slečna (paní) Elena, která je zároveň majitelka salónu (podle webu), byla velice příjemná a šikovná. Trhání nití lehce štípe, ale není to nic katastrofického. Barvení hennou je bezbolestné, nepálí, nesvědí, nic. Prostě jen sedíte a čekáte, až henna zaschne. Po několika minutách Elena setřela zbytek barvy, doupravila obočí pomocí pinzety, nakonec vzala paletku s make-upem a pleť kolem obočí lehce nalíčila. Odcházela jsem dokonale spokojená.

Jak dlouho to vydrží? 

Tak to byla jedna z prvních věcí, co jsem zjišťovala. Henna prý vydrží okolo týdne, barva okolo tří dnů. Elena mě původně doporučovala zkusit nejdříve barvu, jelikož jsem spíš světlejší typ. Nakonec jsme šly ale hned do henny, a jsem za to ráda. Nyní mám hennu na obočí třetí den a již znatelně vybledla. Do budoucna přemýšlím, že se vrhnu do pernamentního make-upu, který vydrží 1,5 - 3 roky. Nicméně následující návštěva bude ještě asi o henně. A už se na ni moc těším. :) 


Kdybyste chtěli více info o Pinzari Brow Labs, tak zde: http://browlabs.cz/

Jak pečujete o své obočí vy? Podělte se o tipy v komentářích. 👇

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.