Události mého života - krása, Febiofest a dobré jídlo

11:35
Uplynul zase nějaký čas a myslím, že je ta správná chvíle na další "týden v obrazech". Událo se toho celkem dost.

Začněme takovou tou klasickou. Konečně mi dorazil vytoužený Beauty Box od Health & Beauty.
Ptáte se, co to je? Beauty Box je sada 18 produktů skvělých značek za naprosto luxusní cenu. Zatím jsem vyzkoušela tak polovinu toho, co v boxu je a ze všeho jsem nadšená. Info o produktech z Beauty Boxu si budete moci přečíst v dalším článku.


Objevila jsem svůj skrytý talent. A to prosím pěkně v šipkách. :) Koho by to kdy napadlo... Navíc pozor, šipky jsou považované za sport, takže můžu říct, že aspoň v nějakém sportu jsem dobrá. :D

S mou nejmladší sestrou Nikolou jsme si daly víkendové focení, které vždy jednou za čas podnikneme. Ona si natrénuje focení do školy, já si zahraju na modelku. Zde ale žádný skrytý talent nečíhá. Fotit se moc neumím. :D
Opět jsem se vrhla tvrdě na cvičení a začala na sobě poctivě makat. Tedy aspoň první polovinu týdne. Pak už to bylo s cvičební morálkou horší. Respektive čas mi chyběl.


O víkendu jsem vyrazila na polívkování na náplavku. Všude spousta lidí, fronty, ale nádherné počasí. Nejvíce mě uchvátila pikantní kukuřičná polévka s kouskem grilovaného kuřete.


Největší události ale byla návštěva Febiofestu. Díky Programmatic Media, společnosti, kde pracuju, jsem se dostala na Febiofest s Andreou Verešovou. Před akcí mě učesali a nalíčili v salónu Franck Provost a společně s Andreou jsem se pak prošla po červeném koberci a ochutnala výborné jídlo a pití ve VIP salónku. Zkrátka velmi obohacující večer.
Akorát bych měla také zmínit ty tři hodiny stresování před tím, kdy jsem nevěděla, co si vezmu na sebe. Připadala jsem si jak Bridget Jones, když jsem se rvala do šatů a potřebovala svou velikost zmenšit min. o jedno číslo. Nakonec jsem to dala, ale sednout si byl téměř nemožný úkol. Po dvou hodinách už jsem se těšila, až šaty sundám, protože už mě v nich normálně bolelo tělo. :DŽádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.