Týden v obrazech aneb letí to

Od té doby, co jsem nastoupila do nové práce, čas letí jako voda. Je tu konec dalšího týdne. A mně přijde, že teprve včera bylo pondělí. Co se všechno událo? No podle fotek, to vypadá, že jsem jen jedla, ale není tomu tak. Tento týden byl hektický s úspěšným zakončením a menším nachlazením na závěr. Pondělí začalo jako vždy poradou v práci. Na stole bylo opět spousta dobrot a kolegyně donesla ještě k tomu žebra. Samozřejmě, nacpali jsme si bříška všichni. 


Tento týden jsme měli firemní focení. Byla to sranda. Když mě postaví ke zdi a namíří na mě foťák, je to, jako by mě měli na mušce a chtěli zastřelit. Přesně tak se cítím. Kulka by možná byla menší utrpení. Ale nakonec jsme to nějak zvládli. Naše fotografka byla zlatá a měla svatou trpělivost. 
I tento týden pokračovala má donut mánie. Občas jsem jí proložila i jiným sladkým. Zajímavé, žeru jak protržená a hubnu. :D  Samozřejmě jsme s Muffinkem vyráželi také na příjemné procházky. Zdá se, že jaro už je tady, tak si ho užíváme. 


Po večerech jsem se sem tam snažila trochu zrelaxovat s jógou. Ale Muffin to vzal jako výzvu a zkrátka musel cvičit se mnou. K jinému cvičení jsem se nedokopala. Lenoch jsem. :D V minulých dnech jsem trochu ujížděla na vlasech. Foukala jsem, kroutila jsem.. Nejspíš je to tím přípravkem, který používám - Komplex 34 látek od Pharma Future. Baštím ho už skoro dva měsíce a vlasy mi rostou jak z vody. A nejen to. Vypadají prostě suprově - leskle a zdravě. V týdnu jsem měla také schůzku se šéfredaktorkou časopisu Health & Beauty. S Luckou jsme si skvěle popovídaly a dostala jsem od ní spoustu zajímavých tipů. Časopis už doma lustruju a hned jsem si objednala jejich Beauty Box. Což je 18 super produktů za hooodně dobrou cenu. Už se těším, až dorazí. 


V práci nám naplno vrcholily přípravy na víkendovou vernisáž, a tak se makalo o sto šest. Nakonec jsme vše zvládli a vernisáž se vydařila. Přežila jsem i tu modrou barvu (nemám jí ráda). :D


Včera večer jsem zvládla dorazi i na sestry závěrečný ples z tanečních v Lucerně. Hned u šatny mě zachránila slečna, která mě upozornila, že mám rozepnuté šaty a ještě mi je šla zapnout. No, je to boj, když se do šatů člověk snaží zapnout doma sám. Se zipem to ještě jde, ale knoflíčky a různé háčky. Za trest. :D

Dneska jsem si dopřála snídani v posteli. Bohužel jsem se probudila s menším nachlazením. Není divu, včera jsem lehce prochladla na té výstavě. Ale vsadila jsem na své osvědčené pomocníky. Homeopatika Paragrippe a bylinkový čaj při nachlazení od Megafytu. Posledně mě vykurýrovaly za jeden den. Tak snad zaberou i dneska. 


A můj malý osobní "úspěch" v domácnosti. Dneska jsem konečně uklidila vánoční výzdobu. Ostuda no. :D  

Zítra už nás čeká další super týden. Tak ať se Vám daří. :) 

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.