Mé oblíbené restaurace v okolí Karláku

Od ledna pracuju u Karlova náměstí a od té doby už jsem si tam našla pár oblíbených restaurací, do kterých vždy ráda zajdu. Musím tedy říct, že mi zatím chutnalo všude, ale tohle jsou moje topky. 

Veganská restaurace v Nákupní galerii Atrium

Ačkoliv jsem milovník masa, tak jsem se nechala přesvědčit k návštěvě veganské restaurace. A byla jsem mile překvapená. Na talíř si zde naložíte, co chcete. Jen člověk nesmí mít moc velký oči, protože se pak u kasy nestačí divit. Mně se vždycky podaří si naložit spoustu jídla a pak mám problémy to dojíst, jak jsem narvaná. Musím ale říct, že maso mi tu nijak nechybí a jídlo mi chutná a zasytí mě. 
Většinou tu zaplatím za jídlo okolo 200 Kč. Čemu tedy opravdu nemohu odolat, jsou veganské dorty. To je pro mě naprostá dokonalost. Hlavně proto, že nejím mléčné věci. :) 


Beer & Burger u Čížků

Tady mají vždy výborné burgery. V denní nabídce je vždy jeden vybraný burger a k tomu další jídlo. Cena burgeru v denním meníčku je 120 Kč. Cena burgeru z běžné nabídky je od 150 Kč výš. K burgeru dostanete navíc domácí hranolky s domácí tatarkou. Vždy odcházím úplně plná a spokojeně najedená. Obsluhu je zde příjemná, prostředí celkem útulné. Jedinou nevýhodou je chladnější klima ve spodním patře restaurace a hlavně opravdu zima na toaletě. 
http://www.ucizku.cz/


Oi Zoi Oi Pho - Restaurace u Fugiho

Další malebná restaurace kousek od Karláku. Restaurace je menší, prostředí bych řekla tak nějak normální. Nic, co by člověka příliš uchvátilo, ale ani neodradí. Co tady naprosto zbožňuju jsou jejich polévky z kokosového mléka. Jídlo mi tu chutná a nikdy se po něm necítím těžce. Jídlo i s polévkou se pohybuje kolem 115 Kč. 
http://www.ufugiho.com/
Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.