Já a moje řasy

Se svými řasami mám velmi blízký vztah. Možná vám to přijde přitažené za vlasy, ale já je prostě miluju. Nicméně, vzhledem k tomu, že jsem kdysi dostala opravdu nehezkou alergickou reakci na lepidlo z umělých řas, musím být velmi opatrná v tom, co si na oči dávám. Dodnes mi totiž zůstaly oči velmi citlivé. Řasy, o které jsem komplet přišla, mi naštěstí narostly. A jsou delší než kdykoliv předtím.

Jak na dlouhé řasy? Za vším hledej kolagen.

Kolagen je známý kvůli svým pozitivním účinkům na pleť a vlasy. Jeho dostatek má ale nezanedbatelný vliv také na řasy. A mohu potvrdit, od té doby, co jím doplňky stravy na vlasy, pleť a nehty s kolagenem, rostou mi závratným způsobem i řasy.
Vím, že tento produkt zde cituju už poněkolikáté, ale já jsem z něj opravdu tak nadšená - Komplex 34 látek od Pharma Future.

Moje milovaná řasenka

S řasenkami jsem vždycky velmi opatrná. Po některých se mi ucpávají oční žlázy. Používala jsem řadu let řasenku od Dermacolu. Nyní jsem však objevila řasenku, se kterou jsem ještě spokojenější. Ač jsem byla zprvu skeptická, vyzkoušela jsem řasenku od společnosti PUPA. A musím říct, že jsem naprosto nadšená. PUPA Vamp neslepuje řasy, krásně drží a dvě vrstvy mi zajistí oči jak mrkací panenka. No koukněte sami. :) Řasenka je navíc hypoalergenní, oftalmologicky testovaná a vhodná pro nositelky kontaktních čoček. 


Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.