Deset dní od nového roku

9:29
Je za námi téměř polovina ledna, deset dní od začátku nového roku. Roku, o kterém jsem si slíbila, že bude naprosto perfektní a stále tomu věřím. Jaký tedy byl jeho začátek a co mi přinesl? 


Nejdůležitější věcí je, že jsem získala práci svých snů. Odjakživa mě baví psaní, v posledních letech se stalo mou vášní také organizování akcí. Nyní pracuji ve společnosti, kde mohu spojit obě tyto své záliby a je to naprosto super! :) Navíc zde máme tým skvělých lidí. 

Po pracovní stránce jsem tedy nový rok odstartovala naprosto dokonale. Co se týče zdravého životního stylu, ten, se musím přiznat, šel o vánočních svátcích spát. Hodně jídla (nejen bezlepkového), taky alkohol, o cvičení nemůže být řeč. Teď je tedy na čase zapracovat na této oblasti a dát si do kupy své tělo. Čeká mě pořádný cvičební program a nájezd na zdravou stravu. Už se na to těším. :) 

Jak už to tak bývá,v životě jsou i chvíle, kdy něco končí. Ano, řeč je v tuto chvíli o mužích. Myslím, že je příhodné, že v mém případě tento konec přišel hned po začátku roku. Vždy musí něco skončit, aby se utvořil prostor pro něco nového, lepšího. Rok 2017 je otevřený a teprve na svém začátku. Těším se na dobrodružství, která mi přinese. 

Samozřejmě jsem si nezapomněla přečíst (jako každoročně) svůj roční horoskop. Podle něho bych letos měla začít opravdu hodně vydělávat. :D Tak na to jsem zvědavá. Zároveň bych si měla dávat pozor na obžerství. Zajímavé, že přesně na to samé jsem si měla dávat pozor i loni. :D Že by přeci jen tušili, o čem mluví... :D

Dodatečně Vám přeju hodně štěstí a úspěchů v novém roce, ať se Vám vyplní Vaše přání a máte spoustu energie zvládat vše, co nový rok přinese. 

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.