LCHF dieta - 6. den - bez energie

Máme tu 6. den s LCHF dietou a já Vám přináším další informace o jeho průběhu. Kdybych to měla charakterizovat jedním výrazem - bez energie. Malé množství cukru se zřejmě začíná podepisovat na mém výkonu a psychice a já si připadám, jako kdyby mi docházely baterky. Znáte takový ten pocit, když na Vás něco leze? Tak to je přesně ono. Plus bych k tomu přidala obrovskou chuť zalézt si do postele s brambůrkami a Coca Colou a pustit si nějaký film a hlavně nic nedělat.  

Dnešní den byl stejně jako včerejší tak trochu rozlítaný. V rámci cestování a schůzkování mě dieta trochu omezuje. Chystám se vyzkoušet nějaké recepty na placičky, které člověk může vozit snadno v kabelce a když na něj přijde hlad, tak se zakousnout. 

Vzhledem k tomu, že energie mě začala opouštět již včera večer a stejně s ní i dobrá nálada, rozhodla jsem se ráno dopřát si výbornou snídani a tím se nakopnout do nového dne.


Jídelníček - 6. den

7:15 Snídaně
- nakrájený banán, slunečnicová semínka, mandle a kokosové mléko od Alberta + banánový "muffinek" a dva vymačkané pomeranče s dužinou


10:15 Dopolední svačina
- jahody, borůvky a kokosové mléko od Alberta


12:00 Oběd
- květák na mozeček + cherry rajčátka

16:00 Odpolední svačina
- salát, šunka, cherry rajčátka, černé olivy


18:00 Večeře
- mleté maso s cuketou, lilkem a červenou paprikou

Pitný režim
Jako vždy dostatek vody po celý den.
Ráno - neslazené rozpustné kafe, kopřivový čaj.
Odpoledne ještě jedno neslazené kafe, čaj na odkyselení.

Do postele jse si zalezla alespoň s večeří a pustila si svůj oblíbený seriál. :)

Pocity a průvodní projevy

Jak píšu již v úvodu, dnešek je den, kdy mi došla energie. Jsem unavená, trochu podrážděná a vděčná za to, že doma nemám žádné zásoby jídla a pití (např. ty brambůrky s Colou), do kterých bych se mohla pustit. Celkově se dnes cítím, jak když na mě něco leze. Motá se mi hlava, snadno se zadýchám, buší mi srdce. I tlak mi šel dnes trochu dolu. Zdá se, že vysazení cukru začíná působit.
Bohužel zatím působí jen tímto směrem. Co se týče pleti, tak zde se žádné radikální změny neprojevují. Samozřejmě musím vzít v potaz i celkový ženský měsíční cyklus a to, že nyní jsem v období, kdy se pleť přirozeně zhoršuje. Pokud bych se měla zaměřit na hubnutí, měřit a vážit se budu až zítra, tedy týden od začátku diety, ale nemám pocit, že bych cokoliv zhubla.
Samozřejmě nechci házet flintu do žita. Fázi "absťáku po cukru" jsem očekávala a byla jsem připravená na to, že tělo může reagovat lecjak. Oproti reakcím mé maminy jsem na tom naprosto skvěle. Druhá věc je, že 6 dní je relativně krátká doba na to, aby se projevily toužebné výsledky. Stále věřím tomu, že se dostaví. 


Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.