Cesta za pěkným zadkem

16:30
Léto za dveřmi, plavková sezóna na spadnutí a mé oblíbené kraťasy už jsou ve skříni jak na trní. Rozhodla jsem se proto pro novou výzvu. A protože, co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra, hned jsem se do toho pustila. O co jde tentokrát? No diety radši vynechávám. Po pokusech s LCHF dietou (kterou jsem si nakonec trochu přizpůsobila k obrazu svému a teď je mi skvěle) jsem se nyní rozhodla pustit do cvičení. Respektive do jedné z těch 30ti denních výzev zaměřených vždy na nějakou partii. Nebudu si lhát do kapsy - mou nejproblémovější partií je právě zadek. A tak jsem se rozhodla na něm zapracovat. 

Vybrala jsem si plán, který neobsahuje čistě jen dřepy, ale je zaměřený na stehna celkově. Skládá se ze tří cviků - výpady, výdrž a dřepy. Někde jsem se dočetla, že se máte vyfotit před tím a potom. Tak jsem si své úchvatné pozadí vyfotila. Původně jsem myslela, že tady tu fotku zveřejním. Ale nechci Vás děsit. :D Snad seberu odvahu a pak Vám se hodím závěrečné srovnání. :DPrvní cvičení je za mnou. 
Tento plán nyní zařadím mezi své běžné cvičební praktiky a zvyky. A takhle si představuji, že bude můj zadek za těch 30 dní poctivého cvičení vypadat. :D
Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.